O nas

Czeka na Ciebie nowoczesna i komfortowa stomatologia tworzona przez profesjonalistów, którym możesz zaufać i powierzyć im zdrowie swojego uśmiechu!

Zapisać się na wizytę

O Astra Dent

Astra Dent to miejsce, w którym nie musisz się niczym przejmować, bo to my zadbamy o Ciebie i Twój uśmiech. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów zadba o zdrowie Twojego uśmiechu i sprawi, że poczujesz się zaopiekowany i wyjątkowy.

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości leczenie, ale także wysoki poziom usług, uwzględniając wszystkie Twoje potrzeby i pragnienia. Rozumiemy, jak ważne jest, aby czuć się komfortowo i pewnie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć przyjazną i pełną zaufania atmosferę.

Zwracamy szczególną uwagę na kompleksowość leczenia, abyś mógł rozwiązać wszystkie swoje problemy stomatologiczne w jednym miejscu. Od profesjonalnej higieny i korekt estetycznych, po zabiegi chirurgiczne — jesteśmy tutaj, by zapewnić Ci pełen zakres usług.

Brak długiego oczekiwania, zindywidualizowany i przejrzysty plan leczenia, zespół profesjonalistów i nowoczesny sprzęt — to właśnie zapewnia Astra Dent na drodze do idealnego uśmiechu.

0

minuta spacerem od metra Świętokrzyska

0

nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia

0

i więcej usług zebranych w jednym miejscu dla Ciebie

0

lat doświadczenia na rynku stomatologicznym

ВІДЕО

Dlaczego nam ufają?

Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia w tworzeniu sieci stomatologicznej, w ramach której udało nam się wyznaczyć wysoki standard jakości i obsługi, który wdrażamy również na polskim rynku stomatologicznym.

Doświadczony zespół lekarzy Astra Dent gwarantuje indywidualne i profesjonalne podejście oraz leczenie na wysokim poziomie. W naszą pracę wkładamy serce i fachową wiedzę. Sprawimy, że każda wizyta będzie dla Ciebie przyjemna i efektywna.

Ponadto nowoczesny sprzęt i wykorzystanie zaawansowanych materiałów pomagają nam z powodzeniem łączyć doświadczenie w branży stomatologicznej z innowacyjnym podejściem. Korzystamy z nowoczesnych unitów Sirona, tomografów komputerowych i mikroskopów do precyzyjnego leczenia kanałowego, implantów i alignerów światowych marek oraz wysokiej jakości materiałów.

Wspomniana kompleksowość leczenia to kolejna kluczowa zaleta naszej stomatologii. Oferujemy pełen zakres usług, dzięki czemu wszystkie swoje potrzeby możesz rozwiązać w jednym miejscu.

Powierz nam swój uśmiech, a będziesz zadowolony nie tylko z rezultatu, ale także z doświadczenia leczenia na każdym etapie.

Zapisz się już teraz na konsultację!
Umów wizytę

O Astra Dent

Nasza stomatologia oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych, aby rozwiązać wszystkie problemy naszych pacjentów.

+48 533 599 552
Świętokrzyska, 20
Pon. - Pt. od 9:00 do 21:00, Sob. - Ndz. od 9:00 do 18:00